KONTAKT


Płukanie chemiczne chlorem

Czy Twój basen stał przez długi czas bez użycia? Czy ma zielony odcień? Są szanse, że w twoim basenie zadomowiły się glony. Po opracowaniu „zielonego” basenu jedynym sposobem na zwalczenie go jest płukanie chlorem, znane również jako kąpiel chemiczna z chlorem. Eksperci basenowi w Lester Pools Inc. specjalizują się w płukaniach chlorowych dla lokalnych basenów, a my możemy pomóc Twojemu basenowi szybko i bezpiecznie przywrócić kształt kostiumu kąpielowego.

Zadzwoń po BEZPŁATNĄ WYCENĘ już dziś, tel: (732) 961-7196

Doświadczony dostawca kąpieli chemicznych

Mycie chemiczne nie jest łatwym zadaniem i musi być wykonane bezpiecznie i prawidłowo. Lester Pools Inc. czyści i konserwuje baseny od 2007 roku, więc możesz mieć pewność, że nasi doświadczeni profesjonaliści wykonają swoją pracę właściwie.

Dlaczego płukanie chemiczne chlorem?

Płukanki chemiczne do bardzo zabrudzonego lub skażonego glonami basenu oczyszczą wodę i powierzchnię, czyniąc basen ponownie bezpiecznym do pływania. Proces płukania chemicznego usuwa wszystko, co nie powinno znajdować się w basenie, takie jak utlenione metale, plamy z alg, brud i zanieczyszczenia. Dzięki mocy naszego chloru, Lester Pools Inc. może przywrócić czystość Twojego basenu, dzięki czemu możesz znów się nim cieszyć!

Proces kąpieli chemicznej Lester Pools Inc.

Teraz jest idealny czas na czyszczenie i płukanie basenu. Nasz proces gwarantuje przywrócenie Twojego basenu do formy. Najpierw spuszczamy Twój basen. Następnie na dno i boki basenu nakładamy roztwór chloru i wody. Po delikatnym szorowaniu w celu usunięcia wzrostu glonów, dokładnie spłukujemy basen i usuwamy ścieki. Ostatnie kroki to ponowne napełnienie basenu i zastosowanie odpowiednich środków chemicznych w celu zrównoważenia pH. Skontaktuj się z Lester Pools Inc. już dziś, aby dowiedzieć się, jak możemy zwrócić Twój basen do centrum, w którym cała rodzina chce spędzić czas.

Zadzwoń po szybką BEZPŁATNĄ wycenę (732) 961-7196