KONTAKT


Mycie kwasem

Czasami baseny nie były czyszczone przez długi czas z tego czy innego powodu. Umycie basenu kwasem odkaża i oczyszcza basen, aby był ponownie bezpieczny do pływania. Jeśli szukasz renomowanej firmy basenowej do mycia kwasem, nie szukaj dalej niż Lester Pools Inc. Świadczymy usługi mycia kwasem od ponad 14 lat.

Zadzwoń po BEZPŁATNĄ WYCENĘ już dziś, tel: (732) 961-7196

Dlaczego mycie kwasem w basenie?

Mycie kwasem bardzo brudnego lub zanieczyszczonego basenu sprawi, że basen będzie bezpieczny do pływania. Proces usuwa utlenione metale, plamy z alg i obce cząstki. Może nawet zawierać mniej szkodliwych substancji chemicznych, które się nagromadziły. Dzięki mocy naszego kwasu myjącego Lester Pools Inc. może przywrócić Twój basen do życia!

Lester Pools Inc. ma doświadczenie w myciu kwasem

Mycie kwasem nie jest łatwym zadaniem i musi być wykonane bezpiecznie i prawidłowo. Lester Pools Inc. czyści i konserwuje baseny od 2007 roku, więc możesz mieć pewność, że nasi doświadczeni profesjonaliści wykonają swoją pracę właściwie.

Renomowani profesjonaliści w zakresie prania kwasem

Jeśli pragniesz renomowanej firmy świadczącej usługi w zakresie basenów, nie szukaj dalej niż Lester Pools Inc. Od wielu lat Lester Pools Inc. świadczy najwyższej klasy, renomowane usługi dla osób fizycznych w naszym regionie i są polecane przez naszych klientów na częsta podstawa. Teraz jest idealny czas, aby zlecić wykonanie usługi mycia kwasem lub czyszczenia basenu.

Skontaktuj się z Lester Pools Inc. już dziś pod numerem (732) 961-7196, aby dowiedzieć się, jak możemy zmienić Twój basen z powrotem w miejsce, w którym cała rodzina chce spędzać czas.