KONTAKT


O NAS

Podjęcie decyzji o budowie basenu jest łatwe, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę wiele korzyści płynących z posiadania basenu. Decyzja o budowie jest jednak prosta, wybór kształtu, rozmiaru i „wyglądu” swojego przydomowego raju jest nieco trudniejszym wyzwaniem. Dostępne dzisiaj opcje są dosłownie nieograniczone, a Twój raj na podwórku może wahać się od tradycyjnego prostokątnego basenu z dzieciństwa po bardziej wyrafinowany basen tropikalny, który rywalizuje z najlepszymi kreacjami Matki Natury.

Lester Pool to coś więcej niż tylko dodatek do ogrodu; jest odzwierciedleniem twojego stylu życia; dostosowane do indywidualnych potrzeb, aby uzupełnić architekturę Twojego domu i Ciebie. Instalujemy baseny winylowe tak różnorodne i ekscytujące, jak powody, dla których ludzie je lubią.

Nie ma nic lepszego niż basen Lester na twoim podwórku. Wyjątkowe piękno basenu, nawet gdy nie jest używany, jest niezrównane. Spędź pełen zabawy dzień z rodziną i przyjaciółmi lub usiądź i obserwuj, jak światło księżyca odbija się od krystalicznie niebieskiej wody i wiedz, że stworzyłeś tę prywatną oazę.

Lester buduje baseny dla wszystkich typów ludzi i wszelkiego rodzaju podwórek.

Ponad 20 lat doświadczenia! Specjalizuje się w naprawach basenów naziemnych i podziemnych. Obsługuje New Jersey i Staten Island. NJ LIC # 13VH04524300 & NY LIC # 1385778

Skontaktuj się z nami pod numerem 732-961-7196, aby uzyskać najwyższą jakość usług dla twojego basenu już dziś!